Komplimenty, které muže nepotěší

„Je mi hezké, že mi chceš pomoct uklidit, ale sama si to udělám rychleji.“

Jistě, můžete mít nějaké práce, které potřebují hned udělat, a po dlouhém dni by se mohlo zdát jednodušší udělat si je sama, ale pokud chce pomoci, nechte ho! Koneckonců, je dokázané, že páry, které sdílejí domácí práce mají zdravější sexuální život.

šeptání do ucha

„To prádlo skládám takto, ale díky, že se snažíš.“

Slovo snažit se byste rovnou měla vyškrtnout ze svého slovníku, muži si ho můžou překládat jako „to by nebylo dost dobré“ a opět tady platí co je již psané výše.

 mladý romantik

„Nedokážu uvěřit, že jsi ten kapající kohoutek dokázal opravit.“

Nedivte se, když dokáže něco opravit sám bez odborné pomoci. Říkáním muži, že jste šokována jeho schopností, je obrovský zásah pro jeho sebeúctu. Jednoduché poděkování je opravdu vše, co chce slyšet.

 

„Jsi jediná osoba, se kterou můžu mluvit.“

Ne všichni muži nemají rádi tento kompliment, ale někteří se mohou cítit kvůli tomuto výroku pod tlakem. Nejsou nadšený z toho, že oni jsou vaší jedinou podporou a musí nést toho břemeno. Je lepší mu říct, že je váš oblíbený, nikoliv váš jediný.

 

„Jsi tak roztomilý!“

Někteří muži nemají rádi, aby byli zařazeni do stejné kategorie jako štěňata a děti. Použijte radši alternativní slovo – hezký, které navíc zní více důvěrněji.

 

„Jako bys byl moje třetí dítě, ale stejně tě miluju.“

Řekněme, že ho obdivujete navzdory jeho chybám, jenže použitím dodatku „ale stejně tě miluji“, můžete znít pasivně agresivně. Je lepší tyto fráze oddělit. Zkuste: „Miluju, že jste si s dětmi tak blízko a máš čas si s nimi hrát. Někdy však opravdu potřebuji více disciplíny.“

 

„Můj manžel udělal nejromantičtější věc vůbec.“

Je těžké, abyste se s krásnými okamžiky nesvěřovali svým přátelům, ale váš muž možná chtěl udržet ten okamžik jen mezi vámi dvěma. Pobavte se o tom dřív, než budete se svým okolím sdílet příliš mnoho důvěrných informací o vašem vztahu.

 

Komplimenty, které muže nepotěší
3.7 (73.33%)3