Jaké? No přece s materiálem.

Takže jste se rozhodli pořídit si mobilní dům, nebo také obchodně označovaný jako mobilheim. Ano, to je dobré řešení, například toto obydlí pod názvem Willerby Lynhurst je pro vás možným řešením, jak získat rekreační obydlí a to velmi rychle, bez běhání po úřadech či shánění obrovského množství nyní tak předražených materiálů. A navíc máte z čeho vybírat. Těchto typů obydlí je opravdu mnoho různých typů, celoročně i sezónně obyvatelné, nových i užívaných, kompletně zařízených s nábytkem, koupelnou, kuchyní. Mohou je využívat lidé i na trvalé bydlení, stačí mít jen pozemek, svůj nebo v pronájmu a možnost se napojit na inženýrské sítě.

mobilní dům u moře

Využití je také pro firmy, jako moderní kanceláře, nebo luxusní ubytování zaměstnanců v místě zakázky. Nebo pokud stavíte dům s pevnými základy, můžete ty mobilheimy využít jako dočasné bydlení při pobytu na svém staveništi. A co po stavbě uděláte s tímto pojízdným domem? Mobilní dům buď prodáte, nebo si ho necháte jako zahradní obydlí pro vaše návštěvy. Takové soukromí a luxus určitě velmi dobře ocení.

mobilní dům starý A například zde ubytováni prarodiče se budou podivovat té čistotě a účelnosti. Společností nabízený například Willerby Lynhurst je velmi luxusním celoročně obyvatelným domem, který má zvýšený strop, krásnou a zařízenou kuchyň a obývací pokoj s nádhernou sedací soupravou. A co vlastně je v zařízené kuchyni? Plynový sporák, myčka nádobí a v koupelně je samozřejmě sprchovací kout, umyvadlo, WC. Dům je tedy celoročně obyvatelný, protože má dobrou izolaci a například okna jsou dvojitá. Topení je zde lokální. Tak máte na zimu vystaráno. Dále je mobilheim Willerby Lynhurst vybavený kompletně nábytkem. Jsou zde postele, sedací souprava, stůl, skříně, prostě vše k vašemu dobrému bydlení. A navíc se rozměry tohoto mobilního domu blíží rozměrům normálních či klasických bytů.