Nový účes pro dobrý pocit

Stříhání, barvení, trvalá ale i tvorba účesu a masáž hlavy, to vše pro vás může kadeřnice udělat. Mnohdy hledáme kadeřnici roky, než najdeme tu, která nám sedne a vykouzlí účes který i po umytí vypadá, jak jsme si přály. Můžete to být někdy i naše chyba že nedokážeme dobře formulovat co si přejeme.
zastřihávání vlasů
Jasně formulujte své přání
 
Kadeřnice se při návštěvě, pokud požadujeme změnu účesu důkladně vyptá, jaký je náš styl, jestli sportujeme k čemuž přihlédne při doporučení typu účesu. Jiná je volba pro ženu v kanceláři a jiná pro učitelku tělesné výchovy. Domluvte, co si nepřejete například pokud máte odstávající uši což je někdy jen pocitová záležitost, přesto účes s odhalenými uši by vám nebyl příjemný sdělte tuto skutečnost. V situaci kdy nemáte ráno času nazbyt a nechcete složitě vyfoukávat vlasy je nutné se o tom zmínit. Samozřejmě žádný účes není zcela bez práce, přesto je rozdíl strávit v koupelně 1 minutu nebo 10 minut při jeho tvorbě.

Barva
Když se rozhodneme pro razantní změnu barvy je dobré dát na doporučení kadeřnice. Pokud z černé chceme přejít na blond patrně nás kadeřnice upozorní na možné úskalí a patrně změnu ani nedoporučí. Pokud však budeme na svém trvat nemůžeme se pak zlobit na to, že výsledek nesplnil naše očekávání.
 hnědovlasá modelka
Dobrá rada nad zlato
Návštěva kadeřnického salonu není jen nutně o ostříhání nebo barvení. Někdy jsme se svojí délkou a barvou spokojeni jen bychom rádi změnili účes. Když kadeřnici sdělíme své přání vytvoří nám účes a ukáže, jak si snadno doma vytvořit co se nám bude líbit.
 
Děkuji nechci
Za samozřejmé se považuje použití laku nebo jiného stylingového přípravku na vlasy. Pokud však z nějakého důvodu třeba kvůli citlivé pokožce si toto nepřejete nebojte se oznámit to kadeřnici. Některé kadeřnice se zeptají ale jiné už to berou jako naprosto rutinní záležitost.