Internetová mapa, která poradí!

Ceny pohonných hmot se každých pár kilometrů ve vašem okolí dokážou lišit až o celé koruny. Kde nejlépe natankovat a ušetřit na nákladech za dopravu vám poradí velmi rozšířené internetové mapy.
čerpací stanice
Mbenzin
Tento web je plný informací o vývoji cen pohonných hmot do automobilů. Ukazuje aktuální seznam ceny paliv u různých čerpacích stanic ve vašem okolí, ale také jejich otevírací dobu a další služby, které nabízejí. Nechybí ani plánovač jízdy, kde si můžete zvolit vhodnou čerpací stanici. Dalším doplňkem tohoto webu jsou články o automobilech a rady, jak ušetřit a jak se celkově starat o svůj automobil.

Pumpdroid
Díky interaktivní mapě ukazuje ceny benzínu, nafty a dalších pohonných hmot na čerpacích stanicích roztroušených po celé České republice. Tyto stanice můžete filtrovat podle druhu paliva, vzdálenosti stanice a podle dalších parametrů. Tento web poskytuje také aplikaci pro zařízení s iOS nebo s Androidem. Ceny pohonných hmot jsou denně aktualizované a aplikace je neustále udržovaná. K dispozici je také plánovač cesty s ukazatelem pump po trase a můžete si tak rovnou naplánovat trasu i se zastávkou u čerpací stanice.
čaj u pc
CeskyBenzin
Na tomto webu si lze vytvořit deník spotřeby automobilu a jeho oprav. Zjistit si zde můžete nejen aktuální ceny pohonných hmot v České republice, ale také historii vývoje této ceny anebo si můžete vést knihu jízdy. Web poskytuje funkci nejbližšího ukazatele tankovací stanice, která vám ukáže, kde si můžete nejblíže a nejlevněji natankovat ve vašem okolí či cesto, kterou projíždíte. Také je k dispozici aplikace na chytré telefony s operačním systémem Android nebo iOS.
Tyto aplikace jsou sám odzkoušel a jsou velmi užitečné, pokud rádi cestujete a trávíte dlouhé hodiny v autě a chcete se pokusit alespoň ušetřit nějakou část z nákladů na cestu.