Mějte dokonalou postavu!

Být zdraví a fit je bezpochyby cílem každého z nás. Chceme se cítit ve svém těle dobře a hlavně dobře vypadat. Ne každý takové štěstí má a umí se o své tělo starat! Někdo má tu nevýhodu, že se nenarodil s dobrými dispozicemi a celoživotně má tendenci k nabírání tuku, zatímco někteří si svou linii https://www.csfd.cz/film/440102-john-stratton-v-prvni-linii/prehled/ ani hlídat nemusí a protože mají dobré spalování, mají taktéž dobrou postavu. Bohužel nemáme všichni takové štěstí a mnozí z nás se musejí skutečně hlídat, pokud si chtějí udržovat štíhlou linii. Ne ale všem se to dlouhodobě daří. Vše, co sníte, se vám ukládá do dlouhodobých tuků a vaše postava nabírá na mohutnosti. Největší chyby jsou však ve stravovacích návycích!

mužská postava

Základem hubnutí a udržení si optimální postavy je správná strava a pohyb. Možná vás tento fakt ani nepřekvapí, ale důležité je brát to skutečně vážně! A co nejvíce škodí? Jsou to samozřejmě cukry, živočišné tuky a také velké množství obilovin. Pokud vyřadíte z jídelníčku sladké nápoje, cukrovinky, mastná a smažená jídla, bílé pečivo a přílohy, tak máte na půl vyhráno! Váha půjde rychle dolů, ale to není všechno! Zapotřebí je také jistá dávka pohybu. Stačí každý den zařadit alespoň chůzi do vašeho běžné dne, třeba pokud začnete chodit do práce pěšky nebo na kole namísto auta, už brzy se začnou dít zázraky!

svalnatý muž

A že je dieta jenom pro ženy? Kdepak! Také spousta mužů chce se sebou začít něco dělat a možná nevědí, že chodit do posilovny nestačí. A pokud jste muž, který se snaží zhubnout, máme pro vás dobrou zprávu! Je pro vás totiž mnohem snazší zhubnout a formovat svou postavy než-li žena. Máte k tomu totiž lepší predispozice a hubnutí vám půjde snadněji! Dieta pro muže je v zásadě velmi jednoduchá. Pokud budete dodržovat výše zmíněné, brzy se vaše postava začne měnit. Ale pokud chcete zvolit skutečně snadnou cestu – pak vyzkoušejte nutričně vyvážené doplňky stravy, které vám s hubnutím pomůžou!