Nabídky nebankovních společností nejenom pro rizikové žadatele

Hypoteční úvěry jsou primárně určeny k financování vlastního bydlení, ovšem s příchodem americké hypotéky se toto pravidlo poněkud změnilo. Americká hypotéka je totiž neúčelový úvěr, který nevyžaduje dokládat, na co byly peníze z úvěru čerpány. Právě tyto benevolentnější úvěry má ve své nabídce i řada nebankovních institucí.

Přesýpací hodiny

Rychlost vyřízení

Ať už se rozhodnete do banky zamířit pro samotný grál úvěrových produktů hypotéku nebo se spokojíte jen se spotřebitelským úvěrem, s největší pravděpodobností se nevyhnete složitému papírování, byrokracii a dlouhému schvalovacímu procesu. Banky přistupují ke každému žadateli individuálně, za určitých okolností to nemusí být na škodu, ale pokud potřebujete mít peníze k dispozici co nejdříve, rozhodně se tak nestane s pomocí banky.

Nebankovní společnosti jsou v rychlosti schvalování úvěrů bezkonkurenční. Běžné spotřebitelské úvěry je možné mnohdy vyřídit i online. Řada společností totiž pracuje s automatickým schvalovacím procesem, který v průběhu několika minut dokáže žádost o úvěr vyhodnotit. Pokud je žádost vyřízena kladně, peníze můžete mít klidně druhého dne na účtu. Rychlost vyřízení má ale za následek vyšší počet zamítnutých žádostí.

Podpis smlouvy

Benevolentnější podmínky

Hledáte hypotéku bez doložení příjmu Americkahypoteka nebo registru dlužníků? Spotřebitelské úvěry, o které může zažádat každý? Mnoho lidí vsází na nebankovní společnosti ve chvíli, kdy odchází z banky s nepořízenou. Vyřízení úvěru je povětšinou velmi snadné, u některých společností není zapotřebí dokládat výši příjmů a dokonce vám projde i nějaký ten záznam v registru dlužníků. Podmínkou je ovšem, stejně jako v případě bankovní hypotéky, zástava nemovitosti. Ta může v případě špatné platební morálky připadnout nebankovní společnosti, která může následně přistoupit k jejímu prodeji.