Předveďte svému partnerovi, co ve vás je


Když se seznamují muži se ženami (či ženy s muži), zpočátku je zajímá vzhled, ale záhy svou pozornost zaměří i na to, co mají uvnitř, na jejich morální vlastnosti. Jsou zvědaví, co v nich je, co mohou nabídnout, a chtějí-li spolu setrvat v dlouhodobějším svazku, musí vědět, zda dotyčný jedinec je také tím pravým „do nepohody“, když se zrovna nedaří. Život na této planetě není snadný a provází jej řada přehmatů a přešlapů, a máte-li vedle sebe někoho spolehlivého, to vše se zvládá mnohem lépe.

boty na podpatku

Jakmile se ocitnete ve fázi, kdy již svůj protějšek poměrně dobře znáte, a třeba naplánujete i termín svatby, je vhodná chvíle k tomu začít spolupracovat na vylepšování svého já. Součástí tohoto procesu jsou nejen povahové vlastnosti, ale i tělesný vzhled. Možná se domníváte, že klasický typ vztahu muže a ženy po svatbě je „manželka u plotny a muž na pohovce u televize, s lahváčem před sebou“, ale od tohoto modelu čím dál více lidí upouští a spíše se orientuje na to, aby byli co nejvíce pro partnera atraktivní, a aby se také líbili sami sobě. Spousta zájemců provozuje různá fitness, dochází do posiloven, skáče na trampolínách, chodí pravidelně plavat a pořádá různé sportovní akce v přírodě. A společně se zdravějším jídelníčkem se po jisté době začnou projevovat první výsledky – štíhlý pas, přiměřeně svalnatý trup a paže a také krásné svalnaté nohy.

ženské nohy

Žena, co není líná a zatěžuje svaly na nohou pravidelně, nemusí být nutně olympijská přebornice, stačí jen rekreační sport, je pro muže přitažlivá, asi jako magnet vůči ocelovému hřebu. Téměř všichni (normální) muži milují ženské nohy, rádi si je prohlíží, rádi je osahávají, líbají a leckdy i očichávají. Krása nohou vynikne zejména v botách na podpatku, ovšem budete-li obouvat Pleaser Delight 3000, nezapomínejte, že jde o sexy obuv určenou zejména pro prezentaci a posílení milostné vášně, aby váš partner měl natolik pevnou erekci, co vás naprosto překvapí. Venku se naopak snažte chodit co nejvíce naboso nebo v tenkých „barefootech“, které procvičují všechny svaly nohou a chodidel a udržují v potřebné kondici i achillovu šlachu.