Snubní prsteny

Nastal ten krásný den, po všech těch starostech a přípravách to právě v dnešní den všechno vyvrcholilo a Vy se již nemůžete dočkat toho okamžiku, kdy jako nevěsta nebo ženich půjdete k oltáři.
Nejkrásnější chvíle ve vašem životě .
Diktujte si vysoké podmínky
V tento den bychom neměli nic podceňovat a svatební den by tak měl vypadat podle našich představ. Jenom nyní si můžete nadiktovat vše, co byste si přáli, vše co byste chtěli.
Týká se to samozřejmě také prstýnků, které budete mít po zbytek svého života každý den na ruce. Na svém prstu se bude třpytit krásný diamant, nebo jenom kolečko z oceli. Mohou být ze zlata či z jiného materiálu. Vždy jsou na ně kladeny vysoké nároky, aby vám vydržely po celé období vaší spokojenosti a vašeho manželství.rose

Symbolika, která vydrží navždy

Stejně tak jako Vaše nespoutaná láska, která vydrží až do konce života, bude symboliku vašeho sňatku a uzavřeného manželství představovat také prstýnek, který si v ten nejvýznamnější okamžik svatebního dne předáte. Jeden druhému se zavážete, že to bude navždy a pokud to doopravdy vydrží a vaše pouto bude opravdu silné, pak se již nikdy nerozpojí a prstýnky toho budou navěky důkazem.
1. Moderní možnosti výběru prstenů
Jako stvrzení lásky by měly být dokonalé a přesně podle vašich představ. Prsteny se nedají vyměnit, proto byste si měli vybrat už dopředu takové, u kterých si budete jistí, že vám nebudou vadit denně při práci, nebo v zaměstnání. Samozřejmě, že je můžete na chvíli z rukou sundat, ale měly by zde mít své místo stabilně.
2. Symbol lásky a dokonalosti
Prsteny jsou tak krásné proto, aby nám připomínaly naši dokonalost. Dokonalou lásku obou partnerů, na kterou se nikdy nezapomene, kterou nikdy neopomeneme. Nikdy ji nebudeme hanit a nikdy nezreziví a stejně tak se to nestane u našich symbolických kroužků na prstech naší ruky.diam