Bio jablečné pyré? Ano my máme jen bio kvalitu!

Krásně se lesknoucí jablíčka, vonící sladkou omamnou vůní? U nás si tuto vůni připomenete ihned jakmile ochutnáte naše jablečné pyré v bio kvalitě! Jablíčka, když se toto slovo vysloví ihned si představíme podzim. Ale některá mohou dozrát i dříve, záleží tedy na odrůdě stromu. Jablečné pyré je velmi dobré pro lidi co mají problém se žaludkem. Pro ně je čerstvé červené jablko krásné, jen do té doby než jej sní. Slupku jejich tělo nedokáže moc dobře strávit, a nastávají zdravotní komplikace. Ale pokud se jablíčko rozmixuje bez šlupky, popřípadě se z něj udělá pyré tak si můžou pochutnat i oni. Jablka sami o sobě mají hodně vitamínů a minerálů. Nesmíme, ale v první řadě zapomenout na vlákninu, která podporuje naši funkci střev, a tím i naše dobré trávení.

jablečné pyré s jahodami

Pokud má člověk dobré trávení, tak se cítí velice dobře. Pokud jste si doma někdy připravovali pyré, tak se jablíčka dají smíchat pomalu s každým ovocem. Obsahují totiž pektin, který také napomáhá při zavařování. Pektin navíc pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Vysoký cholesterol můžou v dnešní době mít i hubení lidé nenechte se proto zmást. Stačí k tomu pravidelně konzumovat čokolády, brambůrky, sladké nápoje atd. a vysoký cholesterol máte na světě. Proto my volíme zdravé a chutné varianty, od bio pyré až po bio limonády.

jablečné pyré

Proč svému tělu nedopřát přímý zdroj vitamínů a minerálů z přírody, a platit za jídlo, které je sice velmi lákavé svou chutí a může se na něm za několik let stát i závislost, když se můžete stravovat zdravě i v 21. století. Bio produkty jsou moderní, a kdo jsi nekoupil někdy bio produkt nebo jej neochutnal, tak jako kdyby ani nebyl! Máme pro vás tedy připravené Jablečné pyré 210 g bio a Jablečné pyré s jahodami 210 g bio. Vaše děti i vy ocení naši dobrou chuť našich výrobků. Proto neváhejte a zavítejte k nám na e-shop, nakupte si svoje jablečné pyré https://eshop.koldokol.cz/jablecne-pyre-210g-bio/ na našem webu. Dlouho neváhejte, protože naše výrobky si zamiluje opravdu kdokoliv!