Jste unavení?


Ruku v ruce s únavou jdou často chronické bolesti, které mohou mít původ v různých nemocech. Tišit bolest není snadné, protože u chronické bolest jde většinou o to, že tělo začíná být rezistentní vůči běžně dostupným lékům na bolest. Potom je potřeba vyzkoušet, jestli na bolest nezabere třeba něco přírodního. A příroda má lék na hodně věcí.

kratom prášek

Jak si ulevit od bolesti?
Soud chcete zkusit přírodní cestu, ale tradiční bylinky vám zatím moc úlevy neposkytly, je možná čas zkusit něco “ostřejšího”. Kratom je prášek získaný z exotického stromu, a ten se používá nejen k mírnění bolesti, ale i k nabuzení organismu při zvýšení zátěži. Bojuje tedy proti únavě a ještě vám může pomoct. Dá se sehnat ve formě kapslí, čaje a nebo prášku, který si rozmícháte ve vodě.

Jednou z oblíbených variant je kratom čaj kratompower.cz, který se užívá podle potřeby. Samozřejmě existuje doporučená denní dávka, která by se neměla překračovat. Se vším je potřeba být opatrný, a v případě kratomu to platí dvojnásob. U nás jde o poměrně novou látku, kterou někdo zatracuje a jiní si ji nemohou vynachválit.

šálek čaje

Faktem ale je, že její účinky jsou neoddiskutovatelné. Dokáže tišit velmi výraznou bolest, a také vás udrží na nohách při nedostatku energie. Právě velká únava je často důvodem, proč někteří lidé sahají po kratomu. Někomu nefunguje ani káva ani energetické nápoje, a ty stejně nejsou vhodné pro všechny. Každý obchod, který kratom prodává, vám musí být schopen sdělit pozitiva i rizika spojená s jeho užíváním. Málokdo si ví rady s výběrem vhodného kratomu, a proto se vždy obraťte na personál daného obchodu. Jestli vás trápí bolesti a nebo únava, neváhejte a vyzkoušejte jeho sílu. Zároveň s ním nezapomeňte nakládat opatrně, a pokud pocítíte, že vám nesedí, rozhodně jej neužívejte dál. I kratom má vedlejší účinky, o kterých předem nebudete vědět.