Není muž jako muž

V práci nás někteří z nich neuvěřitelně vytáčí, někteří jsou až moc dochvilní, jiní jsou věčně v pozoru a hledají na nás chyby. Se kterými typy mužů se žena denně setkává v práci nebo v hromadné dopravě?
modré sako

Absolutní gentleman

Chová se někdy až neuvěřitelně vlezle, všude nás pouští dřív, nosí nám kávu, otevírá a zavírá nám dveře. Takto se chovají ti největší gentlemani naší společnosti. Vzhledem k tomu, že na takové chování nejsou dnešní ženy zvyklé, mohou ho považovat za neuvěřitelně otravné, falešné a umělé. Takový muž to ale vůbec nemyslí zle, ba naopak se snaží být milý, možná se nám i dvoří.

Udělej tohle, udělej tamto

Typ, který se cítí být neustále nadřazený, který nám poroučí a má pocit, že žena níž než on. Bezpochyby pro ženu to nejhorší, s čím musí pracovat. Jakmile si naší práce neváží, ba dokonce jí opovrhuje, jsme schopny nastavit se do módu absolutní nevole, intolerance a permanentního naštvání. Soužití s takovým člověkem většinou končí hádkou.
šedé sako

Klaun

Každá z nás se velmi ráda zasměje. Milujeme muže, kteří si ze sebe umí udělat legraci, kteří dokáží rozesmát okolí. Takoví muži jsou pro nás velice přitažliví. Situace se mění ve chvíli, kdy se muž snaží být vtipný za každou cenu. Dělá ze sebe vyloženě šaška, což neshledáváme úplně za přitažlivou stránku muže.

Je jako hodinky

Jsou schopni být všude až hodinu předem, jen aby nepřišli pozdě. Zakládají si více než na vzhledu na tom, že jsou dochvilní. Někdy nás to může stresovat, jelikož víme, že za každé naše zpoždění dostaneme minimálně výhrůžný pohled. Spolupráce s takovými lidmi ve firmě je však nesmírně důležitá. Bez nich by totiž nic nemělo řád, nic by nefungovalo a firma by brzy zkrachovala.
Poznáváte některé z předešlých typů? Vidíte v něm snad své kolegy nebo manžele? Pamatujte, že muže vlastně vždy zcela zaškatulkovat nemůžeme, každý z nich má totiž něco do sebe!