Přírodní zdroj energie

Každý z nás občas potřebuje bojovat s ú na avou a nějakým způsobem si doplnit energii a vitalitu. Někdo ji doplňuje kávou, někdo zase nedá dopustit na energetické drinky, které ovšem nejsou zrovna dvakrát zdravé, a navíc jejich účinky nemají příliš dlouhého trvání. Pokud si chcete vaše zdraví hýčkat, můžete se vydat přírodní a pro váš organismus šetrnou cestou. I mezi přírodními produkty totiž najdete spoustu pomocníků, kteří jsou rychlým zdrojem nové energie a pomohou vám zatočit s momentální únavou. Jedním z nich je třeba guarana, která vám na několik hodin dodá energii a nemá absolutně žádné vedlejší účinky. Guarana Naklíčeno.cz je skvělým přírodním zdrojem nové energie, pokud vám energie schází, cítíte se unaveni a pokud potřebujete být fit. Zaručí vám lepší soustředěnost, a to dokonce až po dlouhých 8 hodin.
Navíc má také další účinky na organismus– působí jako afrodiziakum a také pomáhá v boji s nadváhou. Je jako stvořená pro ty, kdo mají náročné zaměstnání, pro sportovce a studenty připravující se na důležitou zkoušku.únava.jpg
Tablety nebo prášek?
Záleží jen na vás, jaký způsob užívání je pro vás příjemnější, zdali kapsle nebo sypká forma. Polykání tablet je praktičtější a rychlejší, někomu zase může více vyhovovat podoba v prášku, který jednoduše rozmícháte v nápoji nebo ho můžete přidat do jogurtu, kaše nebo smoothie nápoje.
Jaké látky způsobující povzbuzující účinky tato rostlina obsahuje? Především to je kofein, dále také antioxidanty, aminokyseliny, theofylin a další látky.energy drink.jpg
Potřebujete být více aktivní, mít rozjasněnou mysl a oplývat elánem? Potřebujete se maximálně soustředit, ať už při jakékoliv činnosti, ale únava vás pomalu ale jistě přemáhá? Myslete na vaše zdraví, a energetický drink vyměňte příště za přírodní doping v podobě guarany, kterým vašemu tělu prokážete mnohem lepší službu.