První dojem rozhoduje.

Člověk může projít kolem budovy a první čeho si všimne a první čeho využije, je venkovní schodiště Kmkdesign. Naše firma K.M.K. Design, se od roku 2001 zabývá poradenstvím, projektováním, prodejem a realizací venkovních schodišť. Bezpočet realizací a spokojených zákazníků, hovoří o tom, že jsme se vydali správnou cestou. Jsme schopni splnit, prakticky bezezbytku, všechny možné přání našich zákazníků a v duchu firemní filozofie, že jen dobrý zákazník se vrací a že pozitivní reklama šeptandou od zákazníka, je ta nejúčinnější a nejlevnější reklamou. Z tohoto důvodu máme zákazníky, kteří u nás objednávají, několikátou realizaci, či návrh.

schodiště

Výhodou, proti mnoha firmám, ve stejném oboru je, že máme vlastní show room s názornými ukázkami hotových a vyrobených schodišť, kdy tato plasticita ukázky je mnohem názornější, než listování sebelepšími katalogy. Skutečnost, že jsme prodejci i výrobci, nám zaručuje hlubokou znalost, celé problematiky a umožňuje tyto skutečnosti přenášet do praktických realizací a plnění objednávek, i podle nejdivočejších návrhů zadavatelů. Ostatně, některé z našich realizací, najdete na našich webových stránkách, v sekci realizace a odkaz, naleznete na našem webu.

exteriér

Jak je z těchto ukázek patrné, dokážeme vyhovět při realizaci běžných i průmyslových venkovních schodišť, ale jsme zároveň schopni individualizovat venkovní schodiště i vhodným výběrem materiálu, či barvy a uspořádání ozdobných prvků. V dnešní době uniformity je venkovní schodiště, jakousi výkladní skříní svých majitelů a jsou, jedním ze základních stavebních prvků, které mohou zdůraznit, žádaný dojem, nebo ho špatnou volbou materiálu, či špatnou realizací naopak poškodit. Kdo by, ale dnes, kdy ceny nemovitostí jsou opravdu vysoké, nechtěl, aby jeho úspěch byl viditelný a vzbuzoval respekt k úspěšnosti majitelů, při tak vysokých investicích.

Budeme velmi potěšeni vaši návštěvou, ať již přes web, nebo osobně na našem show roomu.