Sex a masáže

Kdo by neměl rád erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz? Tady se ale chci zaměřit hlavně na mužské čtenáře. Myslím, že bych nenašla muže, který by neměl rád erotické masáže. Víte, milé dámy, pánové jsou velmi zajímavé stvoření. Ale zase hodně milé a já nevím, co bych bez svého milovaného manžela dělala. Například vám třeba můžu říct, že on moje erotické masáže miluje a po mě je velmi často i vyžaduje. Mě to ze začátku dost šokovalo, to se musím přiznat. Víte, já jsem si pod erotickými masážemi kdovíco nepředstavovala. No, musím říct, že spojení erotické masáže jsem stále měla za něco nevhodného. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/7382212%3Fhl%3Dcs Nevím proč, ale měla jsem to tak. Asi jsem hodně konzervativní. Nebo ne? V dnešní době už ne, protože jsem si řekla, že žiji jen jednou a že život je sakra dost krátký. Tak proč si ho pořádně neužít, že ano. A tak jsem si řekla, že mě třeba erotická masáž osloví. A víte, jak to dopadlo?

Erotika a ženy. To muži milují.

Úplně luxusně. Můj manžel byl v sedmém nebi, když jsem mu slíbila, že mu večer udělám jeho vysněnou erotickou masáž. A musím se přiznat, že mě to děsně bavilo. Přiznám se vám, že mě to hodně vzrušovalo dělat druhému rozkoš. A tak jsem si řekla, že bych tuto techniku zavedla do našeho milostného života. Zase ale pozor na to, aby erotické masáže vám nezevšednily!

Pro muže je erotická masáž sexy!

Takže je nedoporučuji dělat denně. Co třeba takto si je dopřát jednou týdně? Takto se můžete alespoň celý týden na sebe těšit, že budete mít něco extra. Třeba vás to zaujme a bude se vám to líbit. Tak schválně, zkuste to navrhnout své drahé polovičce. Milé dámy se možná leknou, ale pokud to žena nabídne muži, tak si jsem téměř jistá, že muž bude vzrušený už jen z té představy. Navíc kdo by neměl rád erotickou masáž? Nikoho takového neznám, ptala jsem se blízkých přátel. A pokud se stydíte, zkuste třeba jen klasickou masáž s hodně druhy oleji. To myslím navnadí každého k erotické masáži. Nebo se zkuste podívat sem, třeba vás něco tady nažhaví a bude z vás milovník nebo dračice.