Registrování léků

Myslím si, že distribuce léčiv je velmi důležitá. Protože pokud by nám někdo nedistribuoval léky, tak by to byla docela velká pohroma. Já například jsem kdysi pracovala v domově důchodců. A musím říct, že tam opravdu každý člověk bere nějaké léky. Opravdu tam nebyl žádný člověk, aniž by byla nějaké léky. A tak jsem si říkala, co by se asi tak stalo, kdyby ti chudáci lidé nedostali svůj lék včas. Musela jsem si myslet, že by to asi byl velký problém. Protože si představte, že některý člověk nedostane třeba léky na svůj vysoký tlak anebo na svou těžkou nemoc. Myslím si, že by to byla velký nemilý zážitek, který by mohl skončit opravdu špatně.

Rehabilitace je příjemná.

A potom ty problémy! Nechtějte ani vědět. Naštěstí ale já jsem zdravá a nemusím brát žádné léky pravidelně. Nicméně bych ale taky byla v rozpacích, kdybych si třeba nemohla vzít lék na bolest hlavy. Vemte si, kdyby třeba někde byl výpadek dodávky léku. Nevím, co já osobně bych dělala. Nemám ráda, když mě bolí hlava. Takže bych taky nevěděla, co mám dělat. Kdybych si nemohla koupit žádný lék na bolest hlavy. To bych se zbláznila. A co teprve Moje sousedka. Ta moje sousedka stále simuluje. Takže si myslím, že kdyby neexistovala distribuce léčiv, tak by to šla asi dělat sama sousedka. Dělala by to, jen aby ona sama měla dodávku léku zajištěnou.

Chodíte k zubaři rádi?

Taky si myslím, že distribuce našich léčiv je opravdu složitá a náročná práce, že jí nemůže dělat jen tak někdo. A nevím, co si o tom myslíte vy, ale já bych si na distribuci léčiv asi opravdu netroufla. Protože taky člověk musí být skvělý řidič, a to já ale vůbec nejsem. A co vy? Troufli byste si na distribuci léčiv? Navíc si představte, kdybyste třeba přišli pozdě do práce a pozdě byste taky rozvezli nějaké důležité léky. Jak byste tohle potom v práci vysvětlovali? Myslím, že by to bylo vážně náročné a vy byste měli jistě padáka. Nebo ne?