Jaro v duši i v šatníku!

Každý si pod slovem jaro představí něco jiného. Co se týče oblečení, mají téměř všichni ale stejné představy. Barvy, nebo spíše velká spousta barev, která zastíní tu pochmurnou zimu, která nás dlouhé měsíce trápila. Tento rok se budou nosit pastelové barvy doplněné o decentní potisky květin, listů nebo zvířat, které jaro připomínají. Budeme tedy moci sledovat halenky, které budou s potiskem ptactva nebo včel, s potiskem sedmikrásek nebo tulipánů. V obchodech naleznete i trika, kterým budou dominovat pruhy a puntíky. Většinou se bude jednat o střihy jednoduché, odvázanější vykrojení zad nebo odhalení ramen můžeme očekávat v letních kolekcích!
kecky s květinou

Kalhoty jsou základem outfitu

Zvolit správný střih kalhot, který Vám bude sedět a nebude Vám zbytečně přidávat kila navíc, je pro spoustu žen velký oříšek. Vzhledem k tomu, že se budou nosit pastelové barvy topů, v obchodech uvidíme ve stejných barvách i kalhoty. Bohužel taková pastelová barvička kalhot nás může při špatně zvolené velikosti pořádně rozšířit a to nechceme! Doporučujeme tedy volit džíny, mohou to být například volné ,,boyfriendy” nebo trhané skinny jeans či dokonce hravé lacláče, ke kterým stačí vzít jen obyčejné tričko a outfit je hotový!
dvě ženy na procházce

Boty dělají člověka

Polobotky, oxfordky, staré dobré tenisky nebo pastelové lodičky. To vše si budete moci na jaře zase užívat v plné parádě. Nebojte se bláznivých potisků, které dodají Vašemu outfitu šmrnc a trochu ho odliší od nudné klasiky. Skvělá je kombinace béžového trenčkotu a vtipných conversek! Vše můžete nakonec doladit koženkovým baťůžkem nebo kabelkou či shopper bag.
zajímavý muž
 
Hlavní je se na jaře připravit a zregenerovat na následující rok, tudíž nezapomeňte i na nějaký jarní detox, který Vás osvěží nejen na pohled ale i zevnitř! A samozřejmě nezapomeňte oživit i Váš šatník.