Přírodní léčba akné


Syntetické kosmetice už dávno odzvonilo

Přírodní alternativy klasických mýdel, šamponů, krému, a dokonce i líčidel začínají postupně plnit české i zahraniční e-shopy. Slibují šetrnější péči, menší dopad na životní prostředí a trvalejší účinky jednotlivých přípravků. Stejné ideologie se drží i slovenská značka Manna. Tato zpočátku rodinná forma se soustřeďuje primárně na výrobu mýdel, ale nabízí též přírodní deodoranty, krémy, balzámy na rty a masky na obličej.
Manna Čistící mýdlo s kafrem je jednou z nejjistějších cest k čisté pleti. Kromě pečujícího bambuckého másla, kokosového oleje a bílého jílu obsahuje i kafrový olej – účinného bojovníka proti černým tečkám.
Neobsahuje palmový olej, ani jakýkoli živočišný produkt, a je tedy 100% veganské a šetrné k přírodě i k lidské kůži.
spící bruneta.jpg

Závislost na silikonech

V počáteční fázi používání přírodního produktu se připravte na období detoxu. V současné době je vaše pokožka možná závislá na syntetických látkách, které účinkují pouze krátkodobě a pleti můžou škodit.
Nelekněte se tedy pupínků, které se po vysazení klasické kosmetiky mohou vyskytnou. Pleť pouze vykazuje abstinenční příznaky, jichž se zanedlouho zbaví a bude doslova zářit.
Jaké jsou výhody Čistícího mýdla s kafrem?
·         Skvěle pění. Perfektní pěnivost je způsobena kokosovým olejem, díky němuž zůstává pokožka hydratovaná.
·         Nahradí tělové mléko. Kombinace kokosového oleje a bambuckého másla s přehledem nahradí veškeré krémy a tělová mléka. Pokožka zůstane vyživená a hladká a ušetříte tedy za koupi dalšího hydratačního produktu.
·         Nahradí tonikum proti akné. Ať už používáte micelární vodu, čistící gel nebo jiný přípravek proti akné, Čistící mýdlo zvládne jejich práci levou zadní. Odstraní přebytečný kožní maz i černé tečky a pomůže v boji proti vzniku nových pupínků.
·         Nahradí odličovač. Díky kvalitním ingrediencím se nemusíte bát mýdlem odličovat ani okolí očí. Mýdlo precizně odstraní makeup i řasenku, a navíc nepodráždí oči.
dívka u vody.jpg
 Pořád ještě s koupí váháte? Tak už nezbývá než zmínit skvělý klientský servis a recyklovatelné balení každého produktu. Manna je novou generací kosmetiky, která stojí za pozornost!